Adaptační pobyt pro žáky 6. ročníku

I v letošním školním roce jsme se rozhodli uspořádat v září pro žáky nově přicházející na 2. stupeň adaptační pobyt na Borovince u Bystřice nad Perštejnem. O tradičně kvalitní program se nám postaralo Outdoor Centrum Domanín. Počasí vyšlo oba dny přímo ukázkově a akce jednoznačně splnila svůj cíl. Děti zpracovávaly téma adaptačního pobytu jak v hodině slohu, tak v hodině výtvarné výchovy. Vznikl opravdu veliký plakát, kde si pochvalovaly krásné ubytování, dobré jídlo (např. kuřecí řízek s hranolkami J) i často adrenalinové aktivity. Největší úspěch měl airsoft, aquazorbing a lanové centrum, kde šesťáci často překonávali sami sebe. Menší úspěch už měly cesty pěšky. 🙂 Děkujeme dětem i paním asistentkám za velmi příjemný společně strávený čas.

Třídní učitelky: Gabriela Sedlářová, Ladislava Kobzová