Vystoupení na Pernštejně

V sobotu 26. března 2016 v rámci akceVelikonoce Velikonoce na Pernštejně vystoupili se svým programem žáci z 8.  a 9. ročníku. Četli o Velikonocích v češtině, angličtině i němčině, představili velikonoční a jarní příběhy, které v hodinách cvičení z českého jazyka vytvořily dívky z 9. A, zpívali sólově i sborově, hráli na ha rmoniku, flétny, elektrickou kytaru i klávesy, a dokonce tančili vlastní choreografii. Dle úsměvů a následných ohlasů diváků vystoupení určitě nenudilo a líbilo se. Velikou pochvalu si zaslouží Velikonoce2všichni účinkující: Tereza Štětinová, Michaela Čechová, Denisa Žáková, Kateřina Cahová, Kateřina Břenková, Daniel Ondra, Natálie Harvánková, Dominika Holečková, Veronika Dvořáčková, Zuzana Lamrová, Pavel Pokorný a Patrik Švestka. Zvláštní poděkování patří panu Miroslavu Břenkovi, který nám ochotně zajistil ozvučení celého programu.

Gabriela Sedlářová

Celá fotogalerie

Leave a Reply