Slavnosti Pernštejnského panství

Dopoledne ve středu 5. července 2017 v rámci Slavností Pernštějského panství vystoupili se svým programem – tentokrát s názvem Škola je naše hobby! – znovu i žáci ZŠ a MŠ Nedvědice. Úvod patřil nejmenším – dětem z MŠ, které pod vedením svých paní učitelek zatančily na dvě veselé písničky. Kouzelné byly i svěřenkyně instruktorky Zuzany Bučkové, vedoucí kroužku zumby. 7 dívek z 1. až 4. třídy ukázalo, že zumba je skutečně jejich hobby. Dalším z našich zájmových kroužků, který se zde předvedl, byl pěvecký kroužek paní učitelky Ivy Sýsové. Dívky z 5., 7. a 9. třídy zazpívaly 5 písní. První z nich byla ještě vzpomínkou na naši Zahradní slavnost, ostatní už měly obecenstvo naladit na léto a prázdninové zážitky. Na závěr mohli všichni přítomní vidět i některé z vítězek taneční soutěže, která nedávno proběhla ve Žďáře nad Sázavou. Představil se totiž kroužek tanečního aerobiku a stepaerobiku paní Radky Večeřové, který navštěvují dívky z prvního i druhého stupně ZŠ. Programem už tradičně prováděl Patrik Švestka. Všechna vystoupení se líbila, rodiče, prarodiče a všichni ostatní, kteří přišli naše účinkující podpořit, mohli být určitě spokojeni. Tak za rok u nedvědického rybníka zase na shledanou!

G. Sedlářová

FOTO Z AKCE