Výšlap na tišnovskou rozhlednu 3. třída

29. září jsme využili slunečného počasí k turistické vycházce. V 8 hodin jsme odjeli náhradní autobusovou dopravou do Tišnova. Po modré turistické značce jsme stoupali na Klucaninu. Cestou jsme „potkali“ nejrůznější druhy hub, ale nekrásnější jsou stejně ty muchomůrky s červenými kloboučky… Po zdolání vrcholu už nás čekal výstup na vrchol rozhledny. Pod námi se rozprostřela nádherná krajina i samotný Tišnov. Pod rozhlednou jsme se nasvačili a po odpočinku jsme stejnou cestou došli zpět do Tišnova. Zde jsme si ještě zamlsali v cukrárně a náhradním autobusem se vrátili zpět do Nedvědice. Byl to velmi zdařilý výlet.
                                                                                                                                                  Jana Tomanová