Úspěchy našich mladých sportovců

Ve středu 18. října se 13 dětí druhého stupně vypravilo do Žďáru nad Sázavou na tradiční sportovní soutěž v podzimním čtyřboji. Tohoto okresního kola se zúčastnilo celkem 172 žáků z různých škol. Jednalo se o kolo postupové, čtyři nejlepší ze všech kategorií tedy postupují do krajského kola. A jak si vedli naši sportovci? Skvěle! Šesti z nich se podařilo do kraje postoupit! Filip Cacka, Radek Pokorný, Radim Šikula, Simona Navrátilová, Pham Duc Hiep a Pavel Baksa. Pochvalu zaslouží i ostatní naši soutěžící, Nikola Prudká, Sabina Čepičková, Adam Křídlo, Lukáš Němec, Eliška Pikhartová, Nela Zbořilová a Šimon Kroupa, kteří udělali svým nadšením i výkony nejen sobě obrovskou radost. Všem moc gratulujeme a v sobotu 11. listopadu nám v krajském kole držte pěsti.