Trojboj

Ve středu 21. února se ve Žďáře nad Sázavou konala okresní soutěž v trojboji (přeskoky přes švihadlo, člunkový běh a sedy-lehy).  Nedvědickou školu reprezentovalo 12  mladých sportovních talentů. Zde jsou jejich jména: Monika Řehůřková, Šimon Kroupa, Adélka a Vojta Jedličkovi, Nela Zbořilová, Radek Pokorný, Lenka Hájková, Lukáš Němec, Pavel Baksa, Nikola Prudká, Pham Duc Hiep a Simona Navrátilová.

Výsledky zatím nemáme k dispozici, ale pár fotek z dnešního dne ano. Naši hokejisté nám dnes ráno na ZOH udělali obrovskou radost, když ve čtvrtfinále porazili USA 3:2 po nájezdech. A stejně tak budeme držet pěsti i našim školním  sportovcům, aby dopadli co nejlépe. Pro mě je vítězstvím radost z pohybu, která  vám všem kouká z očí.  To potom vím, že i cesta na jakoukoliv soutěž, závod, může být  a je cíl.

Kateřina Vejrostová