Into the Wild

V úterý 10. 4. 2018 se v brněnské ZOO uskutečnil další ročník atraktivní soutěže v anglickém jazyce s názvem Into the Wild. I letos ji pro žáky druhého stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií připravili studenti gymnázia na Slovanském náměstí. Za naši školu soutěžili dvě tříčlenná družstva: Amálie Štarhová, Filip Cacka, Alexandr Vránek a Lenka Hájková, Tomáš Dufek a Tomáš Klusák. Spolu s členy dalších 50 družstev absolvovali stezku po ZOO, hledali otázky týkající se zoologie, odpovídali na ně a zároveň na 3 stanovištích řešili další úkoly – to vše v angličtině. Luštili křížovku o zvířatech, poznávali oči, peří a stopy zvířat, která ZOO chová. A výsledek? První místa tradičně patřila gymnáziím, ale naše první družstvo nám ostudu rozhodně neudělalo. Amálka, Filip a Saša obsadili velmi pěkné 14. místo. Moc jim gratulujeme!

G. Sedlářová