Naše setkání s prarodiči

Poslední den před vánočními prázdninami jsme si na návštěvu k nám do třídy pozvali babičky a dědečky. Vyprávěli jsme si o Vánocích, zpívali jsme a poslouchali koledy, vyráběli jsme svícny z jablíček a koření, ozdoby z papíru. Děti zpříjemnily naše setkání dramatizací pohádky, kterou si pro vzácnou návštěvu připravily. Ochutnali jsme výborné cukroví, které si děti donesly, a společně jsme se naladili na nejkrásnější svátky v roce. Celé dopoledne bylo velice příjemné a pohodové. Velmi jsme si jej užili.
                                                                                                                                   Za druháčky
                                                                                                                                   Eva Nedomová