Trojboj

Ve středu 20. února se ve Žďáru nad Sázavou konala okresní soutěž žáků a žákyň ZŠ v trojboji.  Soutěžilo se ve skoku přes švihadlo, člunkovém běhu a v sedech- lezích. Naši školu reprezentovalo  a své rychlé nohy, obratnost a sílu břišních svalů testovalo deset sportovců ze sedmého, osmého a devátého ročníku. A vedli si velmi dobře.

Zde je výsledné umístění:
Kategorie A – žákyně a žáci  12 – 13 let:
4. místo Kroupa Šimon
7. místo Sabina Halvoníková
9. místo Kučírek Ladislav
11. místo Monika  Řehůřková
17. místo Šibor Patrik

Kategorie B – žákyně á žáci 14 – 15 let:
4. místo Jedličková Adéla
6. místo Zbořilová Nela
7. místo Šikula Radim
9. místo Pokorný Radek
12.místo Pivovarčík Marek

Všem žákům gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme, ať jim to pořád tak dobře běhá, skáče a dělá radost.

K.Vejrostová