Into the Wild

Dne 22. 4. 2022 jsem se s dalšími pěti spolužáky a s paní učitelkou Myslivcovou vydala do brněnské zoo na soutěž o přírodě v anglickém jazyce Into the Wild. Soutěže se zúčastnilo 52 družstev z 26 základních škol a víceletých gymnázií. Za naši školu soutěžila dvě družstva. V prvním týmu byli Jakub Klusák, Šárka Šikulová a Kateřina Truhlářová. V druhém Radek Šikula, Lubomír Čech a já. 🙂 Plnili jsme 18 úkolů rozmístěných po celém areálu zoo a 3 úkoly na stanovištích s pořadateli, kde jsme měli podle indicií uhodnout zvíře, vyplnit tajenku a popsat různé předměty. Počasí se sice moc nevyvedlo, ale nenechali jsme se odradit a odnesli jsme si skvělý zážitek. První skupina se umístila na krásném jedenáctém místě a druhá skupina vybojovala dokonce místo TŘETÍ!!! A odměna za bronzovou příčku? Zážitkový program v ZOO Brno pro celou naši třídu!!!

Kateřina Rolínková