Večer tříkrálový v Mahenově divadle

V úterý 3. května se po více než dvou letech uskutečnil zájezd na večerní představení do brněnského Mahenova divadla. Pro většinu žáků to byla první návštěva „velkého“ divadla.  Zájem o zájezd byl neobvykle velký – jelo celkem 46 žáků ze 7., 8. a 9. ročníku.  Zhlédli jsme Večer tříkrálový od Williama Shakespeara. A jak se komedie teenagerům líbila? Přečtěte si názory některých účastníků zájezdu. 😀

Gabriela Sedlářová

Moc se mi to líbilo a bylo to zábavné. Budova divadla byla hrozně hezká. Mohlo by to být kratší. (Sára Vernerová)

Nejlepší byl šašek a ta písnička, kterou nás učili. Líbily si mi efekty – voda, světla. Chvíli jsem si myslela, že jsme na zámku. (Andrea Mlaskačová)

Bylo to super, ani jsem to takhle dobrý nečekala. Nejlepší bylo, že jsme byly s Dádou v lóži. Nejhorší byla vždycky bouřka, protože jsem se pokaždé hrozně lekla. (Marie Sedláčková)

Bylo to velmi dobré. Nejlepší bylo, jak herci komunikovali s publikem. (Tereza Pavelková)

Nejlepší bylo, jak se tam všichni smáli. (Adam Ondráček)

Divadlo bylo skvělé. (Gabriela Vránková)

Očekávala jsem, že to bude nuda, ale bylo to super. Vtipné a srandovní. (Daniela Pavlišová)

Nejvíce se mi líbilo, že herci zapojovali publikum do hry. (Ondřej Zeman)

Líbilo se mi, jak to měli udělané, nečekala jsem dým a vodu na jevišti. Moc jsem si to užila. (Šárka Šikulová)

Velice pozitivně hodnotím aktuální vtipy. (Lubomír Čech)

Nejlepší bylo celé divadlo, neustále jsem se smála a neskutečně mě to bavilo. (Natálie Cídlová)