Zážitkový program v ZOO

V pondělí 13. června si deváťáci jeli do brněnské ZOO pro výhru za 3. místo v soutěži v anglickém jazyce s názvem Into the wild, která se konala v dubnu. Díky skvělému úspěchu Kateřiny Rolínkové, Lubomíra Čecha a Radka Šikuly jsme si společně mohli užít naprosto fantastický zážitkový program, který pro nás připravila organizátorka soutěže Jana Galová.

  Gabriela Sedlářová, Kateřina Vejrostová

A když to tedy byl zážitkový program, jaké byly ty nejvíc nejlepší zážitky? 😀

Mluvící papoušek Eda, krmení žiraf a medvědů, běh přes celou ZOO na autobus domů, krmení surikat živými červy, jak se papoušek lekl medvěda a spadl paní průvodkyni z ramena, olizování mé ruky žirafou při krmení, mávání medvěda a to, jak stál na zadních, pozorování tygrů a lvů, to, jak jsem se podle paní průvodkyně líbila papouškovi, prý se přede mnou styděl :D, když žirafa vystrčila celou hlavu ze stáje, pandy červené.