Podzimní procházení

3. listopadu se uskutečnila další ze společných akcí třeťáků a jejich rodičů. Podzimní příroda je letos opravdu nádherně barevná, proto jsme zvolili procházku. Stmívání v tenhle čas přichází kolem 17. hodiny, proto jsme využili pobytu v setmělé přírodě. Sešli jsme se v 16 hodin a naše cesta vedla nejdříve po zelené turistické značce vzhůru po kamenici. Na rozcestníku si děti vybraly cestu, která vedla po vyhlídkové cestě směrem ke krytému mostu. Těsně před ním jsme uhnuli vpravo a podél železniční trati jsme se  už za světel baterek a čelovek vraceli zpět. Šustivá chůze ve spadaném listí, výhledy na hrad Pernštejn, příjemné povídání , dokonce i na strašení došlo. V cíli jsme se shodli, že to byly příjemně prožité chvíle nejen pro děti, ale i pro nás dospělé.

Jana Tomanová