Školní výlet na Eden 1. a 4. ročník

Dne 20. 6. se žáci 1. a 4. ročníku společně vydali vlakem na farmu Eden v Bystřici nad Pernštejnem. Částečně nám bylo umožněno vstoupit za výhodnější cenu díky naší vzájemné spolupráci v období Velikonoc. Tímto ještě jednou musíme týmu z Edenu moc poděkovat.

Na farmě jsme měli možnost zakoupit si krmení pro zvířátka, některá z nich jsme si mimo krmení mohli dokonce i pohladit. Dále jsme se podívali do tematicky aranžovaných chaloupek – mlýn, bylinkářství, apod. V neposlední řadě jsme si zadováděli v dětském koutku, uchlácholili bříška skvělou zmrzlinou a nakoupili si voňavé suvenýry.

Myslím, že obě třídy si výlet užily, ačkoliv nás spalovalo letní sluníčko. Těšíme se na další společná výpravy!

                                                                                              Dominika Štarhová

                                                                                                           Eva Nedomová