Vážení kolegové, rodiče a přátelé školy,
rád bych poděkoval všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci akcí, které se uskutečnily v pátek 19. června 2026.
Digiworkshop pořádaný v rámci projektu INTERREG proběhl ve velmi příjemné atmosféře a setkal se s pozitivním ohlasem všech zúčastněných. Velmi si vážím práce všech, kteří se na projektu podíleli a pomohli představit výsledky naší mezinárodní spolupráce se slovenskou partnerskou školou.
Stejně tak děkuji všem, kteří se zapojili do přípravy a organizace tradiční Zahradní slavnosti. Těší mě, že se akce opět setkala s velkým zájmem rodičů, žáků i veřejnosti a že jsme společně prožili příjemné odpoledne plné setkávání, vystoupení a dobré nálady.
Děkuji zaměstnancům školy, žákům, rodičům i všem dalším, kteří přiložili ruku k dílu. Velmi si vážím Vaší ochoty věnovat svůj čas a energii akcím, které přispívají k dobrému jménu naší školy a posilují školní komunitu.
Mgr. Petr Punčochář
ředitel školy