Podzim na Pernštejně

Ve čtvrtek 22. září se na výstavu „Podzim na Pernštejně“ vydaly společně 4. a 7. třída. Po prohlídce krásných pozimních aranžmá v interiérech hradu a po občerstvení proběhla na nádvoří vědomostní soutěž, kterou si pro čtvťáky připravili žáci a žákyně ze 7. A. Čtvrťáci za správné odpovědi na otázky z prvouky 3. ročníku získávali papírové „zlaťáky“. Nejvíce si jich vysoutěžil Lukáš Farkaš (11) a na druhém místě se shodně umístili Matěj Jaroš  a Šárka Šikulová (9). Získané „zlaťáky“ jim pak paní učitelka Chalupníková proměnila v jedničky. Celé dopoledne proběhlo ve velmi příjemné a pohodové atmosféře a i tato další spolupráce se třídou z prvního stupně sedmáky bavila. Nádherné slunečné počasí už bylo jen pověstnou třešničkou na dortu.

Gabriela Sedlářová

Mám pocit, že i když jsem tam byl už hodněkrát, vždy se dozvím nové informace.
František Macků

Sice jsem na Pernštejně nebyla poprvé, ale stejně mě to zase dokázalo nadchnout.
Žaneta Glosrová

Líbila se mi výzdoba hradu. Procházka byla super.
Lenka Sečanská

Zábavné bylo i vymýšlet otázky pro čtvrťáky.
Eliška Prokopová

Prohlídka byla super, zvlášt když jsme měli super průvodkyni Terku Čermákovou.
Amálie Štarhová

Nejvíce mě zaujala výzdoba – dýně, šípky … a ten starý známý hrad, no paráda. Mně se výlet velice líbil a doufám, že zase někam vyrazíme.
Tomáš Klusák

img_1908 img_1906 img_1911 img_1879 img_1891

 

Leave a Reply