Předškoláci v ZŠ

24. 10. a 16. 11. 2016 jsme s předškoláky prožili den v základní škole. Ráno v 8 hodin jsme přišli do ZŠ a „ubytovali se“ ve školní družině (2. oddělení). Děti si prohlédly třídu, seznámily se s prostředím, hrály si s novými hračkami, plnily různé úkoly, hrály hry, tancovaly a kreslily si. Na svačinku jsme šli do školní jídelny a vrátili se opět do třídy, kde na děti čekaly další činnosti a hry. Na vycházku jsme se přidali k našim kamarádům z MŠ a poté se opět vrátili do ZŠ na oběd, který nám přichystaly paní kuchařky ve školní jídelně. Po obědě už s námi byly děti ze školní družiny. Zahráli jsme si s nimi hry, poslechli jsme si pohádku, tvořili jsme u stolečků a pohráli si s hračkami. Ve 14 hodin jsme se vrátili do MŠ, kde jsme si dali odpolední svačinku a paní učitelce a kamarádům jsme povídali o zážitcích ze školy.

img_3031img_3024

Více fotografií zde

Leave a Reply