Úspěchy našich mladých sportovců

V pátek 25.11. si družstvo chlapců nedvědické školy (Tomáš Ošmera, Lukáš Němec, Adam Křídlo a Pavel Pokorný) vyšplhalo v okrskové soutěži, která se konala v Tišnově, první místo! V soutěži jednotlivců se ve své kategorii na prvním místě umístil Tomáš Ošmera, na druhém místě Pavel Pokorný a na třetím Lukáš Němec. Velká gratulace!

Úspěšný den pokračoval i v sobotu 26.11. v Havlíčkově Brodu, kde se konalo krajské kolo soutěže ve čtyřboji. Tam postoupili z krajského kola první čtyři nejlepší z kola okresního. Mezi nimi nechyběli ani žáci naší školy – Lukáš Němec, Nikola Prudká, Simona Navrátilová, Sabina Čepičková, Tereza Zbořilová a Pavel Pokorný. Zde znovu zazářil Pavel Pokorný, který vybojoval první místo a Lukáš Němec, který skončil na místě třetím. Gratulujeme všem.

mama-1 mama-2 mama-3 mama-4 mama-5 mama-6

Leave a Reply