Čerti ve škole

          Jako každý rok, tak i letos u nás ve škole chodili žáci z deváté třídy převlečení za čerty. Celkem bylo deset čertů, tři andělé a Mikuláš. O půl jedenácté jsme vyrazili jako strašidelní čerti a krásní andělé s hodným Mikulášem do mateřské školy. Děimg_3140ti už byly shromážděné v dolní třídě. Vyslechli jsme si básničky a písničky, které si pro nás děti připravily. Za zdařilé vystoupení dostaly sladkou odměnu. Děti nám slíbily, že budou hodné. Obešli jsme i třídy druhého stupně, ušetřena nezůstala ani paní ředitelka. Trochu jsme všechny postrašili a zároveň se i pobavili. Odpoledne jsme navštívili tři oddělení školní družiny. Když jsme viděli roztřesené bradičky těch mrňousů, moudrý Mikuláš všem odpustil jejich hříchy, protože slíbili, že se polepší. Čerti si nikoho neodnesli. Za strašení jsme i my dostali nadílku. Po chodbách i ve třídách jsme nadělali trochu nepořádek, doufáme, že nám paní uklízečky odpustí. Tento den jsme si krásně užili a věříme, že i ostatní byli spokojeni.

Za čertí partu Leona Vejrostová

Foto

Leave a Reply