Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Ve dnech 13. a 14. prosince proběhlo na druhém stupni školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Ze sedmého ročníku se přihlásili 4 žáci, z osmého 5 a z devátého 8 žáků. Všichni měli stejná témata. Žáci mluvili o své oblíbené místnosti, o tom, zda i kuchyň patří mezi jejich oblíbené prostory, o tom, jestli je škola jejich koníček, o oblíbených a neoblíbených předmětech a deváťáci na závěr ještě odpovídali na otázku: Jsou koníčky pro lidi důležité? Všechny názory měli co nejlépe zdůvodnit. Mezi sedmáky byl v konverzaci nejlepší Filip Cacka, 2. místo patří Tomáši Dufkovi a na třetí příčce se shodně umístily Lenka Hájková a Alena Mládková. Z osmáků byl nejlepší Alexandr Vránek, na druhém místě skončil David Urbánek a na třetím Tomáš Vorel. Mezi deváťáky zazářil Samuel Šulc, druhé místo patří Natálii Harvánkové a třetí Dominice Holečkové. Do okresního kola postupují Filip Cacka a Samuel Šulc. Všem gratulujeme!

Gabriela Sedlářová

Leave a Reply