Nezapomínáme ani na zvířátka v lese

20. prosince se třeťáci vypravili do lesa, aby aspoň trochu přilepšili zvířátkům. Bylo mrazivé dopoledne, lehce zasněženo. Vystoupali jsme na Vejpustek a potom dál na Sedlatka. Díky sněhovému poprašku jsme mohli vystopovat některá zvířata: srnce, veverku, lišku, možná i divočáka. Cestou jsme potkali lesníka, který byl také u krmelce. Zvířátka dostala  opravdu pěknou nadílku. Vždyť pochutnat si na mrkvičce, jablíčku, kukuřici nebo voňavém seně bude jistě pro ně pěkným vánočním dárkem. Cesta zpátky nám už rychle uběhla a těšili jsme se do teple vyhřáté školičky. Tak veselé Vánoce!                                                                                                                                                                                                                                                                      Jana Tomanová