Literární soutěž

Lenka Hájková, žákyně 8. třídy, je nejenom náruživou čtenářkou, sama literární dílka i tvoří. Ochotně a úspěšně se zapojuje do nejrůznějších literárních soutěží. I v letošním školním roce se její práce líbila. Zúčastnila se 29. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné, literární a fotografické soutěže s názvem Kladenská veverka 2017. Jejím tématem byla ochrana přírody. Do tohoto ročníku pořadatelé obdrželi 4 825 prací od dětí z České republiky a z dalších 9 zemí.  Lenka byla pozvána na slavnostní vyhodnocení soutěže, kde na ni čeká diplom i věcné ceny.  Lence gratulujeme!!!:-)                                                                                                        Práci si můžete přečíst zde                                                                                                                         G. Sedlářová