Naše vycházka do lesa

Napadl sníh a my jsme se mohli vydat s tatínkem Elišky na vycházku do lesa. Všichni jsme se moc těšili. Na vycházce jsme pozorovali stopy zvěře a určovali jsme, které zvířátko stopu ve sněhu zanechalo. V zimní přírodě jsme poznávali stromy, ukázky parohů a dozvídali jsme se mnoho zajímavého z přírody. Získané znalosti jsme si ověřili v úkolech, které si pro nás pan Baláš připravil. Protože děti byly šikovné, dostaly od tatínka Elišky nejen sladkou odměnu, ale i krásnou knihu o zvířátkách, ze které si budeme společně číst. Naše poznávání zimní přírody bylo moc prima. Děkujeme.

                                                                                                                                      Za druháčky

                                                                                                                                      Eva Nedomová