Vystoupení – Slavnoti Pernštejnského panství

V pátek 5. července dopoledne proběhlo u rybníka vystoupení žáků ZŠ a MŠ Nedvědice. I letos bylo součástí Slavností Pernštejnského panství. Mohli jste vidět školkáčky v roli romantických i rozverných tanečníků, tanečnice z kroužku paní Večeřové. Prvňáčci nám připomněli abecedu, dívky ze čtvrté třídy za doprovodu kytary zazpívaly a později – posíleny o spolužáka – předvedly pohádku Little Red Riding Hood, kterou doplnily i dvěma písničkami v angličtině. Rovněž žáci z druhého stupně vystupovali – se zpěvem, tancem i hrou na kytaru. Jako host zatančila na závěr programu skupina Stream Dance z Dolních Louček. Snažili jsme se o co nejpestřejší program. Snad jsme všem, kteří se přišli podívat, zpříjemnili sváteční den. Gabriela Sedářová Tak zase za rok u rybníka na shledanou! 🙂