Lyžařský výcvik 7. třída

Hurá! Na lyžařský výcvik se jede! Nakonec vše klaplo a mohli jsme nasadit lyže a vyjet na svah v  Olešnici. Od prvního dne nám přálo i počasí, a přestože nebyl mráz, sněhu bylo dost. Mohli jsme si tak užívat jarních teplot, sluníčka a lyžování. Letos nebyl svah přeplněný lyžaři z jiných škol, na výuku ideální. Lyžaři začátečníci se již druhý den postavili na velký svah a odvážně zde trénovali obloučky a také pády J . A jak říká jeden z našich instruktorů Michal: „Kdo nepadá, jezdí pod hranicí svých možností.“  A je to tak J). Postupně se začátečníci připojili k pokročilým spolužákům. A pak už pěkně všichni spolu. Poslední den si všichni zajeli slalomový závod.  Týden na lyžích a čerstvém vzduchu jsme si moc užili. A velké díky patří našim stálým, skvělým instruktorům Janě a Michalovi. Tak zase za rok 😀 …

Kateřina Vejrostová