Lyžařský výcvik očima sedmáků

Druhý únorový týden byl pro žáky sedmého ročníku velmi neobvyklý. Po covidové pauze se totiž mohl opět uskutečnit tradiční lyžařský výcvikový kurz v Olešnici. Jak si týden bez školy užili, si přečtěte níže. J Velké díky patří našim osvědčeným instruktorům Janě Šedé a Michalu Soudkovi a samozřejmě to největší paní učitelce Kateřině Vejrostové za zorganizování a vedení celé akce.  Sedmáci byli opravdu spokojení.  

Gabriela Sedlářová, třídní učitelka

Bylo to moc super. (Dagmar Lolová)

Bylo to hodně super. (Marie Sedláčková)

Nejvíce mě bavily volné jízdy. Mohlo jich být víc. (Jakub Medek)

Hodně dobrý. (Adéla Klusáková)

Nejlepší byl slalom. (Vojtěch Klusák)

Minulý týden byl skvělý. Nejlepší byl závod. (Lenka Martinková)

Byl to zatím nejlepší týden v tomhle roce. (Lucie Řehůřková)