Putování za pokladem

Dne 21.9.2022 měly děti ze žluté a červené třídy trochu jiné dopoledne. Děti dorazily do školky s očekáváním a dobrou náladou. Po pořádné svačině a důležitých instrukcí se vydaly hledat poklad.
Po vyznačené cestě se záchytnými body plnily úkoly. Každý splněný úkol je přiblížil k pokladu.
A jaké úkoly plnily? Zpívaly písničky, říkaly básničky, jmenovaly různé druhy ovoce a zeleniny, stavěly broučkům domečky a další úkoly.
Na cestu jim vesele svítilo sluníčko. Vyznačenou cestu našly, úkoly splnily a poklad? Poklad objevily! Byl schovaný na zahradě v areálu mateřské školy a všem dětem rozzářil oči. Odměnou kromě pokladu byl i diplom. Celá akce se dětem líbila a poznaly i nová místečka v Nedvědici.

KOLEKTIV MŠ