Okresní kolo sportovního čtyřboje – Žďár nad Sázavou

V průběhu měsíce září proběhlo na naší škole v hodinách tělesné výchovy školní kolo čtyřboje žáků druhého stupně. Soutěžilo se ve šplhu, skoku z místa, člunkovém běhu a hodu medicimbalem. Ti, kteří nasbírali nejvíce bodů v každé disciplíně, postoupili do okresního kola. Celkem 13 dívek a chlapců vyrazilo ve středu 19. října reprezentovat nedvědickou školu do Žďáru. A jak si vedli? Jak nejlépe uměli. A oni umíJ. Třináctka byla naším šťastným číslem. Skvělé umístění všech a postup šesti z nich do krajského kola je velkým úspěchem! Všem sportovcům moc gratuluji a děkuji za výbornou reprezentaci naší školy. A zde jsou úspěchy našich sportovců:

6. třída

Jolanka Zemanová – 2. místo

Eliška Balášová – 7. místo, Kryštof Nečesánek – 6. místo, Tomáš Hovorka – 21. místo

7. třída

František Prudký – 1. místo

8. třída

Natka Pikhartová – 3. místo, Honza Kobylka – 8. místo

9. třída

Nikol Havlíčková – 5. místo, Aneta Nováková – 6. místo, Klára Kubánková – 7. místo,

Honza Humpola – 2. místo, Lukáš Soukup – 5. místo, Patrik Pokorný – 6. místo

Do krajského kola v Havlíčkově Brodu postupují:

František Prudký, Jolanka Zemanová, Natka Pikhartová, Honza Humpola, Lukáš Soukup, Nikol Havlíčková.

Držme jim pěsti v sobotu 26. listopadu.

Kateřina Vejrostová