Konverzační soutěž Aj

V první polovině prosince proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce pro žáky 8. a 9. ročníku. Soutěže se zúčastnilo 10 žáků (2 osmáci + 8 deváťáků). Všem chci poděkovat, protože se mi s nimi hezky konverzovalo. 😀 Prozradili mi svoje volnočasové aktivity, pak mi jako turistce doporučovali to nejatraktivnější ze své obce. Nejzajímavější však byly jejich názory na naši školu. Přestože opravdu všichni byli šikovní, nejvíce „upovídané“ 😀 byly dvě žákyně z 9. ročníku – Michaela Rovenská a Gabriela Vránková. Bylo velmi těžké určit, která z nich byla přece jen o kousínek lepší. Dívky proto musely ještě napsat esej na téma My future (Moje budoucnost). Obě práce byly opět velmi dobré, ale vítězkou se nakonec stala Michaela Rovenská. Míša nás bude reprezentovat v únoru v okresním kole. Gratuluji a všem ještě jednou moc děkuji!                      

Gabriela Sedlářová