Zeměpisná olympiáda

Zeměpis není jen o faktografii o jednotlivých státech. Je to předmět, ve kterém dochází k propojení znalostí o přírodě, lidské společnosti a žáka baví sledovat dění ve světě i kolem sebe. Proto jsme velmi rádi, že jsme mezi jednotlivými třídami našli „odvážlivce“, kteří i přes svoje školní povinnosti mají zájem o aktivity navíc. Školní kolo zeměpisné olympiády bylo realizováno v minulém pracovním týdnu. 

Tabulka vítězů školního kola zeměpisné olympiády

Kategorie A 6. ročník1. místoTadeáš Horvath
2. místoVojtěch Žák
3. místoJiří Rous
Kategorie B   7. ročník1. místoKristýna Urbánková
2. místoMichaela Pokorná
3. místoMariana Kalmanová
Kategorie C 8. – 9. ročník1. místoMatěj Beránek
2. místoVojtěch Klusák
3. místoDominik Kožnar

Vítězům gratulujeme a držíme palce v kole okresním.

Petr Vejrosta, Kateřina Vejrostová, Ladislava Kobzová