Den svatého Valentýna na druhém stupni

V úterý 14. 2. jsme realizovaly s dívkami z devátého ročníku původně zcela spontánní nápad oslavit svátek zamilovaných Den svatého Valentýna. Během minulého týdne měli všichni žáci druhého stupně v hodinách výtvarné výchovy možnost vyrobit si pro někoho milé valentýnské přáníčko. Přáníčka jsme náležitě zabalili do originálních obálek a popsané jménem a třídou obdarovaného vhodili do krásné valentýnské krabice. Ta byla týden umístěna na chodbě budovy B tak, aby byla pro všechny zájemce volně přístupná. V úterý dívky krabici otevřely, roztřídily přáníčka podle tříd a osobně valentýnskou poštu doručily. Snad jsme tak potěšily nejedno srdíčko a přispěly k lepším vztahům. V každém případě si žáci výrobu přáníček a  napjaté očekávání pošty opravdu užili.               

Iva lukasová