Kurz Milovy

Ve dnech 14. – 16. května se žáci devátého ročníku zúčastnili kurzu pobytu v přírodě v obci Milovy (CHKO Žďárské vrchy).  Užili jsme si turistiky (první den jsme měli v nohách téměř 30 kilometrů, z toho 10 v plné polní), zkusili lézt po skalách pomocí úvazků, hráli hry v přírodě, zažili jsme strach a adrenalin při večerní stezce odvahy, a to vše v nádherné oblasti Žďárských vrchů. Nechybělo ani dobré jídlo a pěkné pokoje na hotelu Gaudeamus nedaleko rybníka v Milovech.  Počasí nám také přálo a těch pár kapek deště, co spadlo, nikomu neublížilo. Kurz jsme završili blbnutím v bazénu v Novém Městě na Moravě …, a pak už hurá k domovu.                                                                             Bylo to s vámi prima, holky a kluci.                                                                                                                                                                                                                                                      K.Vejrostová, J. Toman                    

PS: Přejeme vám spoustu takových zážitků a ať se vám daří na nové škole a v životě.