TIPMASTER – MS V HOKEJI 2021

Po roční odmlce se letos od 21. 5. do 6. 6. konalo tradiční mistrovství světa v ledním hokeji. Očekávání bylo veliké, proto jsme i my nasáli atmosféru mistrovství světa ve formě tipovací soutěže TIPMASTER, kterou jsme si ve škole uspořádali. Zájem byl velký, zúčastnilo se 48 žáků a zaměstnanců naší školy.

Přihlásit se mohl kdokoli ze školy a tipovací soutěž si zahrát. Soutěž byla pro radost a pro zábavu a nešlo o žádný hazard. Každý účastník dostal na začátku 10 bodů tzv. „gólů“ a ty mohl dle svého uvážení vsázet na výsledky turnaje. V případě úspěchu se jeho „gólový“ zisk rozrůstal, v případě neúspěchu „góly“ ubývaly. Účastníci tipovačky navíc mohli v průběhu soutěže získat bonusové body, pokud složili krátkou básničku k tématu mistrovství světa. Vítězem celé soutěže se stala paní Lucie Glosrová, které ukázala skvělou intuici a získala celkově 150 gólů.

Úspěšní „tipmástři“, kteří svůj gólový účet oproti původnímu stavu (10 „gólů) rozmnožili:

 1. Lucie Glosrová – paní asistentka pedagoga
 2. Vojtěch Flesar – 9. třída
 3. Sandra Havlíčková – 9. třída
 4. David Musil – 9. třída
 5. Natálie Rossí – 7. třída
 6. František Blažek – 6. třída
 7. Tomáš Litoborský – 7. třída
 8. Petr Vejrosta – pan učitel
 9. Adam Ondráček – 6. třída
 10. – 11. Lucie Mitášová – paní asistentka pedagoga, Vojtěch Klusák – 6. třída
 11. Natálie Pikhartová – 6. třída

Ukázka básniček:

V hlavách Čechům šrotuje,

kdo bojuje, vyhraje!!!

Chcem to, kluci, strašně chcem,

pojďte, ať to vyhrajem!!!

Musil, Vrána, Sklenička,

každý z vás je jednička!!!

            KATEŘINA VEJROSTOVÁ

Zatím hrajeme nic moc hokej,

ve fandění nebuď skoupej.

Dneska Švédy porazíme,

do finále dorazíme.

            JAN HUMPOLA

Lední hokej to je věda,

mistrovství se vyhrát nedá.

Na hokej se těšíme,

u televize sedíme.

Ve čtvrtek hrajem se Švédskem

Čtvrtek bude velkým třeskem

Tudle bitvu vyhrajeme,

pochvalu za to dostaneme.

Na hokej se připravíme,

prvním gólem zahájíme.

Všichni budou jásati,

dům se začne bourati.

Zboří se nám celý dům,

my půjdeme k sousedům.

Na hokej se díváme,

českou hymnu zpíváme.

            ALEŠ BENDA