29. září – Den v pohybu

Na projektový den jsme se všichni těšili a byli připraveni strávit ho na čerstvém vzduchu. Ještě aby vyšlo počasí, říkali jsme si, a bude to super. A bylo! Pláštěnky i deštníky zůstaly v suchu, stejně jako my :D. Pro naše školkáčky připravily dívky z osmičky na školním hřišti stanoviště a tělocvična se proměnila v džungli, kde si malí tarzani a tarzanky vyzkoušeli překonávat její nástrahy. Mladší žáci si zvolili trasu, aby ji jejich malé nožky zvládly, cestou plnili úkoly, pozorovali krajinu, hledali poklad.  A ti starší? Ti si dali pěkně do těla a potrénovali lýtka :D. Nahoru, ještě víc nahoru a …všem bylo stejně dobře. Zbarvující se podzimní příroda, houby v lese, zvířata cestou a hlavně dobrá nálada. V takovém duchu probíhal náš projektový den :D.

Kateřina Vejrostová