Výlet na Pálavu – 4. a 5. ročník

Konec roku se blíží a s ním také nejlepší zážitky, které dětem na prvním stupni můžeme připravit. Letos se 4. a 5. třídy společně vypravily na druhý konec našeho krásného kraje – na Pálavu do Pavlova. V rámci celodenního výletu jsme navštívili Archeopark Pavlov s komentovanou prohlídkou. Za dalším kulturním zážitkem jsme si museli vyšlápnout pěkný kopec. Zřícenina hradu Děvičky v kombinaci s krásným počasím nabízela nádherný výhled na vodní nádrž Nové Mlýny. Trošku jsme se sice zapotili, ale stálo to za to! Jeden z nejhezčích zážitků nám připravili zaměstnanci Plavby Pavlov. Plavili jsme se na největším parníku, který vodní nádrž nabízí. V rámci plavby nám skvělá posádka přichystala vynikající oběd a po celou plavbu nás “nutila” hýbat se do rytmu letních hitů. Více najdete v naší fotogalerii.

Dominika Štarhová a Ilona Lukášková