Výlet do Jihlavy

Ráno v úterý 20. června se 7. třída vydala na školní výlet. Jeho cílem byla Jihlava. Návštěvu tohoto krásného města jsme zahájili v ZOO. Měli jsme štěstí, protože tam nebylo mnoho návštěvníků, a tak jsme si mohli všechna zvířata pořádně a v klidu prohlédnout. Před polednem jsme se přesunuli do Cityparku, kde jsme poobědvali a také jsme toho spoustu nakoupili:-) Klimatizované prostředí nákupního centra nám v tom horkém počasí opravdu přišlo vhod. Velmi příjemně bylo i v jihlavském podzemí, kterým nás prováděl pán s velmi svérázným smyslem pro humor. Po zajímavé a tak trošku strašidelné prohlídce následovala ještě zmrzlina a pak už odjezd zpátky do Nedvědice. Výlet jsme si skvěle užili. Veliká pochvala patří všem sedmákům za vzorné chování.

G. Sedlářová, E. Čechová

V podzemí to bylo super. Taková spousta záhad na jednom místě. Nejlepší byla ta svítící stěna a příběh o duchovi. Jakub Krušina

Super výlet. Nejvíce mě zaujalo VŠECHNO. Lukáš Němec

Prohlídka podzemí mohla být delší. Nejvíce se mi líbilo, že pán, který nás provázel, vtipkoval. Amáli Štarhová

Výlet to byl výjimečný. Na ZOO bylo nejlepší krmení kozích mláďat. V podzemí byl příjemný chládek a takové to podzemní vlhko. Nejvíce se mi líbila svítící stěna a ten výklenek byl strašidelný. Když jsem před ním stál, měl jsem takový divný pocit. Tomáš Klusák

Panovala hodně dobrá atmosféra. Eliška Prokopová

ZOO byla úžasná, ale bylo strašné horko. Přesto jsem si celý výlet velice užila.
Eva Rousová

FOTO Z VÝLETU

Leave a Reply