Krajské kolo čtyřboje

Havlíčkův Brod – sobota 16. listopadu

A je to tady. Budíček v pět ráno (komu by se chtělo tak brzy vstávat….v sobotu) a v šest už jsme nastoupeni směr Havlíčkův Brod. Laďa Kučírek v doprovodu Elišky Pikhartové a Nely Zbořilové. Tři sportovci, kteří si vybojovali postup do krajského kola soutěže ve čtyřboji (šplh, skok z místa, člunkový běh a hod medicinbalem). Disciplíny, které prověří sílu, rychlost, obratnost. Dnes to byl souboj těch nejlepších hned z několika okresů. Přijelo celkem 123 závodníků. A ti naši si vedli znovu velmi dobře. Eliška skončila ve své kategorii na 4. místě, Nela na 11. a Laďa na 6. místě. Laďa navíc bojoval i s nemocí, takže klobouk dolů za toto skvělé umístění. Všichni tři jste udělali radost nejen sobě, naší škole, ale také kraji, který jste tak skvěle reprezentovali.

Děkujeme a přejeme vám spoustu dalších sportovních úspěchů a radost z pohybu.

Mgr. Kateřina Vejrostová