Lyžařský výcvik – 7. ročník

Na pondělí 10. února jsme se se sedmáky už dlouho těšili. Sledovali jsme web kamery v Olešnici a doufali, že podmínky budou dobré a my budeme moci vyrazit. A dočkali jsme se. Sice jsme kvůli výstraze orkánu Sabina přesunuli začátek kurzu z pondělka na úterý, ale bylo to správné rozhodnutí. Bezpečnost dětí je vždy nejdůležitější. A v úterý už nic nebránilo tomu, abychom nasadili lyže a hurá na svah. Konečně! Počasí nám vyšlo dobře. Sluníčko, sníh, jen pár kapek deště a příjemné teploty, nás doprovázely po celou dobu výcviku. Pot a dřina, kdy jsme trénovali jízdu na svahu, pilovali obloučky tak, že nás nohy i ruce bolely, přinesly své ovoce a my si mohli užívat jízdu a slalom na závěr. Nikdo to nevzdal, všichni se naučili lyžovat a měli ze sebe dobrý pocit. A to je hlavní.  Takže díky vám všem za týden, který nám přinesl nové zážitky.  Instruktoři Jana a Michal odvedli skvělou práci. Tak zase za rok ahóóój J.

 Mgr. Kateřina Vejrostová