Karnevalový týden v MŠ

V období, kdy se slaví „Masopust“ a pochovává basa, se v naší mateřské škole konalo tvoření  s karnevalovou tematikou pod vedením paní Havířové. Děti si vyráběly masky a čepice, které různě dotvářely a zdobily.

V nadcházející den přišel tolik očekávaný „Karneval“. Školkou se to jen hemžilo piráty, princeznami Annou a Elsou, automechaniky, závodníky, indiány, šašky a také nevěstami. Nedá se to ani vypsat, kolik krásných masek tu bylo. K dobré pohodě přispěly svým oděvem i paní učitelky. Děti soutěžily, tancovaly a karneval si dostatečně užily. V závěru dopoledne se obě třídy sešly a společně si zařádily.

Celé odpoledne jsme si povídali, jaké to bylo a jak se nám to líbilo. A už se těšíme na další rok. Touto cestou bychom chtěli poděkovat i rodičům za to, jak děti na karneval krásně připravili.

                                                                   Kolektiv učitelek MŠ.