Turnaj v minifotbale

Ve čtvrtek 22.září se naše fotbalová devítka, tvořená žáky osmého a devátého ročníku, vypravila na turnaj v minifotbale  do Tišnova. Počasí se vydařilo, a proto se hrálo na venkovním školním hřišti.Ve skupině A, kterou jsme si vylosovali, se klukům podařilo postoupit z druhého místa   do semifinále a nechali tak za sebou tým z Veverské Bítýšky a tišnovskou základní školu  „Smíškovu.“ V semifinále již sice nestačili na  výběrový tým tišnovského Gymnázia ani soupeře z Lomnice, přesto celkové čtvrté místo potěšilo a naši fotbalisté odjížděli s dobrým pocitem a radostí ze hry. Velké díky patří  kapitánovi týmu, Pavlovi Pokornému, který  dobře vedl kluky a přes jeho zeď míč soupeře jen stěží prošel, dále brankáři Radkovi Brázdovi a jeho neuvěřitelným zákrokům, Petrovi Vejrostovi a jeho přesným přihrávkám, které úspěšně zakončoval  Ondra Tálský.

Díky všem, kteří  jste se zúčastnili.

Pavel Pokorný, Radek Brázda, Lukáš Švestka, Peťa Vejrosta, Ondra Tálský, Marek Štětina, Pavel Baksa, Tomáš Zadražil, Tomáš Vorel.

Díky kluci . Kateřina Vejrostová

Leave a Reply