Sportovní čtyřboj

V průběhu měsíce září proběhlo školní kolo soutěže ve sportovním čtyřboji (šplh, hod medicimbalem, skok z místa, člunkový běh). 12 nejlepších pak postoupilo dále do kola okresního, které se uskutečnilo ve středu 16. října ve Žďáru nad Sázavou.  Pro některé to byla premiéra a nová zkušenost, poprat se o co nejlepší umístění v jednotlivých disciplínách. A nevedli si vůbec špatně.  Lukáš Soukup, Ondřej Crhák, Nikol Havlíčková, Klárka Kubánková, Denisa Pavlíčková, Ivoš Mitáš, Ladislav Kučírek, Monika Řehůřková,  Nela Zbořilová, Eliška Pikhartová, Radek Pokorný, Filip Halvoník. Dvanáct bojovníků a zapálených sportovců. Tři z nich se dokonce probojovali do krajského kola! Nela Zbořilová, Eliška Pikhartová a Ladislav Kučírek.  Skvělý výkon!  Držíme pěsti 16. listopadu v Havlíčkově Brodu. Poděkování za vzornou reprezentaci naší školy a gratulace samozřejmě patří všem.

Děkujeme.                                                                    Mgr. Kateřina Vejrostová