Velké pátrání aneb Na stopě vody ve vaší sklenici

Naše škola je již několik let zapojena do projektu RECYKLOHRANÍ. Letos jsme se aktivně zúčastnili vzdělávacího projektu s názvem Velké pátrání aneb Na stopě vody ve vaší sklenici.

Žákům jsem vysvětlila, co bude plnění tohoto úkolu obnášet, a pak už bylo jen na nich, zda se zapojí.

Jaká je cesta pitné vody, kterou si napustím doma v kuchyni?  To byl úkol pro naše zapálené badatele. Zpracování této cesty záleželo jen na nich. Schéma, animace či dokumentace cesty pitné vody se našim žákům opravdu povedly a uvidíme, zda odborná porota vybere některou z jejich prací jako vítěznou.

Ráda bych poděkovala žákům, kteří se do Velkého pátrání v projektu Recyklohraní zapojili. Jsou to: Petr Hájek ze 6. ročníku a sedmáci Stela Ševčíková, Dominik Kožnar, Radim Hájek a Ondřej Crhák.

Ladislava Kobzová