Úspěch našich žáků v RECYKLOHRANÍ

Velké pátrání aneb Na stopě vody ve vaší sklenici bylo pro naši školu velmi úspěšné. Naši žáci, Petr Hájek ze 6. ročníku a sedmáci Stela Ševčíková, Dominik Kožnar, Radim Hájek a Ondřej Crhák, obsadili 2. – 5. místo v kategorii pro 2. stupeň základních škol.
Veolia, vodárenská společnost, vybrala 5 nejlepších škol z každé kategorie (mateřská škola, 1. stupeň, 2. stupeň a střední školy). My, „nedvědická základka“, jsme mezi nimi!! Podívejte se na stránky Recyklohraní!
A naše výhra? Tematické knihy a hry, tašky na třídění odpadu do třídy a reklamní předměty projektu. Vše bude žákům předáno po návratu do školy.
Mám velkou radost, že máme na základní škole děti zvídavé, které jsou schopny přemýšlet v souvislostech a nebojí se zkusit něco nového. Jejich „práce navíc“ je dovedla na stupně vítězů. Ze srdce Vám gratuluji.  
Těším se na další spolupráci s našimi žáky v projektu RECYKLOHRANÍ.

                                                         Ladislava Kobzová