Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

V úterý 9. března proběhlo okresní kolo soutěže v konverzaci v anglickém jazyce. Toto kolo tradičně probíhá v Modřicích, v letošním školním roce mělo online podobu.  Naši školu v kategorii pro 8. a 9. ročník reprezentovala žákyně 9. ročníku Monika Řehůřková. V kategorii pro 7. ročník jsme museli na poslední chvíli řešit výměnu soutěžících, ale vše dobře dopadlo a i v této kategorii jsme měli svého statečného soutěžícího – Ondřeje Crháka. Monika i Ondra skončili shodně na krásném šestém místě. Děkujeme a moc gratulujeme!
G. Sedlářová

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce očima Moniky Řehůřkové

Soutěž pro mě byla báječnou zkušeností. Porota byla velmi sympatická, ačkoliv z očí do očí by to bylo lepší. Hlaste se do různých soutěží, je to opravdu výborná zkušenost. Když si budete věřit a zadaří se, můžete to i vyhrát!